Uitnodiging afscheid Pastoor Hagen

Pastoor Michel Hagen zal per 1 maart 2020 de parochie verlaten, waarna hij D.V. per 1 juni 2020 door bisschop Johannes van den Hende wordt benoemd tot lid van het pastoraal team van de parochiefederatie Rotterdam Rechter Maasoever en plebaan van de H.H. Laurentius & Elisabeth kathedraal te Rotterdam.

De receptie zal worden gehouden op zondag 1 maart 2020 van 13.00 tot 15.00 uur in de Warenar te Wassenaar (Kerkstraat 75). Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld.

De Eucharistieviering voorafgaand aan de receptie is om 11.00 uur in de Sint Willibrorduskerk te Wassenaar
R.S.V.P. secretariaat@parochie-augustinus.nl

Indien u iets zou willen geven, zou pastoor Michel Hagen
een bijdrage op rekening DE6537060193 1017834017
(BIC: GENODED1PAX) t.n.v. Stg. InterKerk, Schiedam zeer waarderen.

Stichting InterKerk, waarvan de pastoor voorzitter is, voorziet in betrouwbare informatie over Jezus, geloof en Kerk op het internet. Haar belangrijkste webpagina is rkdocumenten.nl die kerkelijke documenten (zoals preken of exhortaties van de Paus) ontsluit in het Nederlands.

Klik hier voor het persbericht