Stille Omgang 17/18 maart 2018

Traditiegetrouw vertrekt er op zaterdagavond 17 maart 2018 een bus naar de OLV-kerk, Keizersgracht 220 in Amsterdam waar wij deelnemen aan de heilige mis als voorbereiding op de Stille Omgang. Hierna starten  we vanaf het Spui de eeuwenoude route die de pastoor van de Oude Kerk in 1345 liep nadat hij getuige was geweest van een eucharistisch wonder dat aan een zieke geschiedde: het Mirakel van Amsterdam.  De Stille Omgang duurt ongeveer 60 minuten. De bus terug vertrekt rond 01:00 uur weer uit Amsterdam. Deze reis kost € 15,= retour p.p. . Betaling op rekening NL89 ABNA 0507099729 ten name van Parochie Augustinus onder vermelding van “Stille Omgang 2018”. Kinderen van 18 jaar of jonger: Gratis!

Op de terugreis worden sap en broodjes geserveerd.

De bus vertrekt ditmaal vanuit alle 4 de dorpen om 19:30 uur vanaf de Laurentiuskerk in Voorschoten, om 19:45 uur vanaf de St. Willibrorduskerk in Wassenaar, om 20.00 uur vanaf de H. Willibrordkerk in Oegstgeest en om 20.15 uur vanaf de Johannes de Doper kerk in Katwijk.

Geestelijke begeleiding is aanwezig. Het Gezelschap van de Stille Omgang neemt elk jaar een thema ter overweging. Ter verdieping heeft de Stille Omgang 2018 als intentie:

Eucharistie = Liefde      

Deze intentie is ontleent uit het boek Ons dagelijks brood van Henri Nouwen.

Er is ook een jongerenprogramma.

Zie de site van de Sint Willibrordus onder Bedevaarten voor een uitgebreide beschrijving van de oorsprong van de Stille Omgang. Meer informatie eind februari in de parochiekerken en in De Augustinus van maart 2018.